Hakkımızda

Example Of About Us Page

Fark Eden Lezzet

1996 yılında İstanbul’da kurulan Günaş Et, kasaplıktan geleneğinden gelen bir ailenin  tecrübesinin modern üretim usulleriyle bir araya geldiği bir kuruluştur. Firmamız halihazırda  1 çiftlik, 1 kesimhane ve 4 şube ve 1 kasap ızgara şubesi olarak hizmet vermektedir.

Gebze, Balçık Köyünde bulunan çiftliğimizde ve  Balıkesir Bigadiç ilçesinde yeni faaliyete geçen  ikinci besi çiftliğimizde canlı hayvan besiciliği  hizmeti vermekteyiz. Çiftliklerimizde yılın 365 günü canlı hayvan ve adaklık kurbanlık satışımız mevcuttur.Firmamız bünyesinde satılan tüm dana ve kuzu etleri Konya Ereğli ve Balıkesir Bigadiç ilçesinden tek tek temin edilip kesimi firmamız tarafından veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır. Soğuk zinciri bozmadan frigolu araçlarımızla merkez depomuza perakende satış mağazalarımıza ve birçok kasap market restoran lokanta ve kamu kurumlarına sevkiyatını yapmaktayız.

Günaş Et olarak misyonumuz helal kesim standartlarına ve hijyen kurallarına harfiyen uyarak, siz değerli müşterilerimizin taze et tüketimini hizmet etmek için profesyonel bir şekilde çalışmaktır. Vizyonumuz, satış noktalarımıza gelen müşterilerimize aile sıcaklığını hissettirmek ve her seferinde yüzlerinde güven ve huzurun getirdiği tatlı bir tebessüm olabilmektir. Bu misyon ve vizyonumuz için 3 aşamalı bir yol haritasını takip ediyoruz:

Kendimiz Besliyoruz

Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde bulunan çiftliğimizde x000 büyükbaş, x000 küçükbaş, x000 kümes hayvanı besliyoruz. 

Kendimiz Kesiyoruz

Gebze’de bulunan kesimhanemizde her gün x hayvanı, hijyenik ortamda ve helal yöntemlerle kesiyoruz.

Kendimiz Sunuyoruz

Tedarik zincirimizin son noktası olan Tuzla, Esenyalı, Kadıköy ve Ümraniye şubelerimizde ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Hemen Ara!